kontakthledatarchívadmindomů

Březen 2010

Tak a je to tady!

31. března 2010 v 22:15 | Zabicka1999 |  Moje keci
Ahoj!
Dneska mi přišel dopis od gmnázia.
Přišla mi pozvánka na přijmačky.
Budu je dělat 23.4.2010 výsledky budou známy 28.3.2010
No tak se musím učit :-(
Tak pro dnešek ahoj!

Navrhněte si soutěž!

30. března 2010 v 20:46 | Zabicka1999 |  Soutěže a bleskowky
Ahoj tak nevím co by jste tu chtěli za soutěž
tak jsem se rozhodla že si budete moct vybrat!
Tak pokud si chcete vybrat tak semka do komentů napište pár návrhů:
○ Jméno soutěže ○
A to je vše!
Navrhovat můžete do 5.4.2010
potom udělám anketu se všema vašemi návrhy
a vy si budete moct vybrat!
Tak pište prosím!

Výsledky z 2.kola SONS/STAR 2009!!

27. března 2010 v 9:50 | Zabicka1999 |  Soutěže a bleskowky
Tak a 2.kolo SONS/STAR skončilo a tím aji soutěž!
Výsledky jsou zde:

Kajda 62.1% (18)
Tedka 37.9% (11)

Výsledky celé soutěže:

1.místo Kajda s Selenou Gomez

2.místo Tedka s Justinem Bieberem

3.místo Zyzy s Miley Cyrus

Diplomy budou co nejdřív!

Vtipy s dětmi č.1.

23. března 2010 v 17:57 | Zabicka1999 |  Vtípky
Novákovi, kteří bydlí v malém panelákovém bytě, na sebe dostanou chuť a tak řeknou malému Pepíčkovi, aby se díval chvíli z okna a hlásil, co se venku děje, aby ho nějak zaměstnali. Pepíček tedy hlásí: "U Ptáčků se dívaj na televizi, U Králů večeřej, U Horvátů se paní Horvátová sprchuje a u Kroutilů se souloží." Novákovi se zarazí a ptají se Pepíčka, jak na to přišel. A Peíček odpoví: "No, Honza taky kouká z okna..."
srdce
Jde maminka s chlapečkem do dětského domova a zeptá se vychovatelky jestli tam mají volné místo.Vychovatelka jí odpoví: ,,Ano,strašidelný pokoj".A tak tam maminka tedy chlapečka nechá.V noci se v chlapečkově pokoji ozve:,,Já jsem krvavé oko" a chlapeček na to říká:,,Tak vypadni nebo budeš modré".

Vtipy o škole č.1.

23. března 2010 v 17:33 | Zabicka1999 |  Vtípky
Paní ucitelka ve skolce pomáhá chlapeckovi s obouváním bot. Oba tlacili, tahali, ale porád se do tech boticek nemohli dostat. A kdyz se to konecne podarilo, tak si oba upocení sedli, chlapecek se podíval na boty a ríká: "Paní ucitelko, my jsme dali boticky obrácene." Paní ucitelka se také podívala a skutecne, boty byly obutý obrácene. Zachovala klid, znovu je sundala a znovu je rvali na nohy. Tentokrát správnou botu na správnou nohu. Potom se chlapecek podívá na boty a ríká: "To ale nejsou moje boticky." Ucitelka se kousla do jazyka a místo toho, aby na nej zarvala: "To jsi, ty hovado, nevedel drív?", s námahou zase boticky sundala. Kdyz byly boty dole, povídá chlapecek: "To jsou boticky mého brásky. Maminka ríkala, ze je ted budu nosit já." Ucitelka uz nevedela, jestli se má smát nebo plakat a znovu pomohla chlapeckovi do bot. Kdyz mu po té úporné práci pomáhala do kabátu, tak se zeptala: "Kde más rukavicky?" Chlapecek odpoví: "Rukavicky mám schované v botickách."
Oddělovač
Ve školní jídelně si přisedl student k profesorovi a ten říká: "Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí." Student se zvedl s odpovědí: "Tak já letim." Čímž samozřejmě pana profesora namíchl a ten se rozhodl, že mu dá zabrat u zkoušek. Bohužel pro něj, student na vše odpověděl bezchybně. Proto mu dává poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato, ve druhém rozum, který byste si vybral?" Student po chvíli řekne, že by si vzal ten se zlatem. Profesor vítězoslavně: "No vidíte, a já bych si vybral ten s tím rozumem." Student neváhá: "Vždyť jo, každý si vybere to, co mu chybí." Profesor už je tak vytočený, že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč. Student odchází, aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli se vrátí s otázkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu žádnou známku..."

Černý humor č.1.

23. března 2010 v 17:15 | Zabicka1999 |  Vtípky
Přijde montér na jednotku intenzivní péče, chvíli si prohlíží pacienty, všichni na přístrojích, a pak povídá: "Pořádně se nadechněte, budu měnit pojistky."
srdce
Chlap v lese brutálně znásilní holku. Když se zvedá a zapíná si poklopec, s radostí prohlásí: "Až se to narodí, říkej tomu třeba Franta." Ona na to: "Hmm, až se to projeví, říkej tomu třeba chřipka debile."
srdce
Jednotka ruských vojáku letí do Cecenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za kazdou cecenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo pristane, rozrazí se dvere, vojáci se rozprchnou. Za nekolik minut se vrací a kazdý táhne nekolik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipristání v Kyjeve!!!
srdce
Co je to:Má to dvě hlavy a pět nohou? ...pitbul se vrací z dětského hřiště!
srdce
Dědečku proč babička běží k lesu a přitom kličkuje?Drž hubu a podávej náboje!!

Vtipy o blondýnkách č.1.

23. března 2010 v 16:54 | Zabicka1999 |  Vtípky
Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v křesle (zubařském), říká jí zubař: - Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolů. - Ale já je nemůžu dát dolů. - Mě to nezajímá, ale dáte si je dolů. - Nedám si je dolů! - Ale já potom nemůžu pracovat! řekl zubař a dal jí sluchátka dolů. Blondýnka byla za 5 minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout .... ".
srdce
Jde blondynka do odchodu a koupi si kilo jablek a kazde si necha zabalit zvlast, veme si jeste kilo bananu, taky si je necha zabalit zvlast, a jeste se tak rozhlizi, co by si koupila a prodavac ji rika: Ty kravo, na ten mak se ani nedivej!!!

Lady Gaga a Madonna šly do sebe!!!!!

23. března 2010 v 16:13 | Zabicka1999 |  Mix
Lady Gaga a Madonna-jedny z nejpopulárnějších zpěvaček šly do sebe!!!
Stalo se tak v jedné show. Zezačátku spolu tančily, pak ale Madonna na Lady Gaga vyletěla. Všichni okolo nevěřili vlastním očím!!!
Naštěstí(TEDA TO SI MYSLÍM JÁ) to ale bylo předem domluvené a tak L.G. a M. nakonec udělaly parádní show a diváci se při ní bavili.
Kdo ví, co vymyslí příště-že by new song???Ach jo :-(

23. března 2010 v 13:11 | Zabicka1999 |  Moje keci
Ahojky!
Dneska jsem nešla do školy protože mě bolív krku
a je mi blbě takže semka dám pár nových článků.
Ještě budu muset přednastavit pár článků na 16.6.-18.6.2010
protože se školou jedeme do Svojanova na výlet.
Tak ahoj!

Upozornění!!!!!!!

20. března 2010 v 12:51 | Zabicka1999 |  Soutěže a bleskowky
Konec SONS/STAR 2.kola bude
25.3.2010
Takže pokud chcete ještě dávat pár posledních hlásků
máte šanci